Inimesed

Juhatuse liikmed

Marika Aalja
Marika.Aalja@tervikharidus.ee
+372 512 4183

 

 

Kristiina Tõnnisson
Kristiina.Tonnisson@tervikharidus.ee

 

 

 

Koolitajad

Marika Aalja
Marika.Aalja@tervikharidus.ee

Vaata CV

 

 

Jaanika Peeba
Jaanika.Peeba@tervikharidus.ee

Vaata CV

 

 

Jaanus Viese
Jaanus.Viese@tervikharidus.ee

Vaata CV 

 

 

Merle Ruzitš
Merle.Ruzits@tervikharidus.ee

 

 

 

Liia Kanemägi
Liia.Kanemagi@tervikharidus.ee

 

 

 

Sihtasutuse nõukogu liikmed:

Ave Oit (nõukogu esinaine)
Ingvar Villido
Reet Rehtsalu
Aivar Berzin
Tiiu Kuurme

Practical Consciousness meetodi looja ja Tuleviku Hariduse SA asutamise algataja

Ingvar Villido

 

 


Koostööpartner ettevõtja, innovaator ja taastava majanduse visionäär

Gunter Paul

Gunter Pauli