Kursus ÕPETAMISRÕÕM JA LOOMULIK AUTORITEET

Osalustasu 200 eurot
Registreeri siin

Kursus, mille fookuses on õpetaja ise.

Just nagu paljud teised õpetajad oled ehk Sinagi kogenud nii tööstressi, motivatsiooni kadumist, konflikte õpilastega, või koguni töölt lahkumise mõtteidki?

Selle kursuse eesmärk on toetada Sinu kui õpetaja vaimset tervist ja tasakaalu. Kursuse käigus õpid paremini tundma ennast ja mõistma oma sisemaailma. Läbi praktiliste harjutuste õpid juhtima ja hoidma oma tähelepanu vajalikul ning jälgima seda, mis toimub Sinu sees. Koolituse aluseks on teadmine inimese 5-osalisest ülesehitusest, mis pärineb joogateadusest, ent on vägagi sobiv tänapäeva inimesele.

Antud kursus on välja töötatud spetsiaalselt õpetajatelt õpetajatele. Kahepäevase kursuse käigus õpid:

• tähelepanu juhtima ja seda valitud teemal hoidma
• keskendumisvõimet paremini kasutama
• emotsioone ja nende mõju märkama
• kahjulikke mõttemustreid ära tundma ja neid kõrvale jätma
• rahunema, lõdvestuma ja pingetest vabanema
• sisemisi ressursse efektiivselt kasutama

Koht: Kursus toimub Lilleoru koolituskeskuses. Jätkuõppe kohtumised toimuvad online’is kokkulepitud ajal ca kuuajaliste tsüklitega pärast kursust kuni vajaduse jätkumiseni.

Koolituse pikkus: Kaks päeva (10 x 1,5h). Hinnas sisaldub lisaks koolitusele kahe päeva lõunasöök ja kohvipausid (üks kohvipaus päevas) ning jätkupäev .

Koolitaja: Marika Aalja

Marika on õpetaja ja koolitajana töötanud üle 30 aasta. Ta on koolitanud ja nõustanud üle 300 kooli ja lasteaia. Igapäevaselt töötab ta põhikooli direktorina ja on Tuleviku Hariduse SA juhataja.

 

 

 

Kursus ÕPETAMISRÕÕM JA LOOMULIK AUTORITEET on välja töötatud Practical Consciousness meetodile tuginedes.

Õpetajatele, kes on kursuse täies mahus läbinud, väljastatakse koolitustunnistus, mille alusel on neil tulevikus võimalik jätkata õppimist Practical Consciousness III kursusel: MÕTTED.