Kursus “MINA JUHIN ENDA ELU!” (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 120 EUR / 160 EUR / 180 EUR
Registreeri siin

Koolinoorte huvidest ja vajadustest lähtuvalt välja töötatud praktiline isikliku arengu programm 9.-12. klassi õpilastele, mis on suunatud spetsiaalselt temale endale.

See on koolitus, milles noor saab oma õppimise eesmärgid seada ise. Võib seada eesmärgiks efektiivsuse tõstmise oma õppetöös, aga samuti toetab see kursus kooliärevuse, meeleolukõikumiste ja enesehinnanguga seotud muredega toimetulekul ning keerulistes suhetes eakaaslastega.

Õpetatavaid enesejuhtimisoskuseid rakendades kasvab noore võimekus olla rahulik, püsida valitud teemas ja toimida efektiivselt. Senised õpilased on saanud õpetatavate tehnikate abil vabaks emotsionaalsest vastuseisust teatud õppeainete või ka õpetajate, pereliikmete või klassikaaslaste suhtes.

Et muutused oleksid võimalikud ja märgatavad, sisaldab kursus arvestatavat hulka isiklikku praktilist tööd nii jälgimisülesannete kui audioharjutustena. Koolituse aluseks on teadmine inimese 5-osalisest ülesehitusest, mis pärineb joogateadusest, ent on vägagi sobiv tänapäeva noorele.

Kursuse käigus õpid:
• keskendumisvõimet paremini kasutama
• emotsioone mõju märkama ja vabastama
• rahunema, lõdvestuma ja pingetest vabanema
• efektiivselt õppima ja tegutsema

Igaüks saab paremaks muuta ainult iseennast – muutes ennast, muutub ka maailm Sinu ümber.

Kursus toimub:

11:00-15:00 Lilleoru õppekeskuses (13. okt)
18:00-19:30 online (20.okt/03.nov/10.nov/17.nov)
11:00-15:00 Lilleoru õppekeskuses (24. nov)

Koolitaja: Marika Aalja

Marika on õpetaja ja koolitajana töötanud üle 30 aasta. Ta on koolitanud ja nõustanud üle 300 kooli ja lasteaia. Igapäevaselt töötab ta põhikooli direktorina ja on Tuleviku Hariduse SA juhataja.