Veebikursus ÄREVUSEST PRIIKS (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 75 eurot
Registreeri siin

„Mul läheb füüsika tunnis vastates silme eest mustaks!“

„Ma ei suuda ühtegi lauset eksamil paberile panna!“

„Mul hakkavad klassi ees vastates jalad värisema!“

„Mul on tahvli ees seistes pea täiesti tühi!“

„Ma ei suuda grupitöös teistele oma ideid esitleda!“

 

Kas tuleb tuttav ette? Kõik need mõtted ja tunded tulenevad meie ärevusest.

Kas ei oleks tõeliselt mõnus, kui nendest piinavatest tunnetest lahti saaks? Kui saaks ennast tunda jälle normaalselt ja enesekindlalt?

Kutsume Sind osalema kursusele, mis mõeldud just noortele nagu Sina! Õpime koos lihtsaid tehnikaid, mida saad kohe kasutada, et vabaneda ebakindlusest ja ärevusest, et seista enesekindlalt klassi ees, teha teste ning sooritada eksameid.

Sa saad keskenduda asjadele, mida on vaja õppida ja ära teha, ilma et muretsemine rööviks Sinu aega ja ööund.

„Ärevusest priiks!“ kursusel omandatu aitab Sul tunda ennast vabalt ja rahulikult tutvudes uute inimestega ning lüües kaasa uutes tegevustes. Sina oled oma emotsioonide boss!

Kõigest 4-5 tunniga omandad tehnikad, mis aitavad Sul hallata ja suunata ärevusest tingitud pinget. Lihtsad ja igal ajahetkel kasutatavad tehnikad võimaldavad Sul edaspidi keskenduda heale sooritusele, mitte muretsemisele ja pingetele.

  • Kursus on LIHTNE. Omandad tehnikad ja aitad ennast ise.
  • Ärevuse või pinge tekkides ning õpitut kasutades, tunned suuremat ENESEKINDLUST.
  • Omandad oskused ja praktilised teadmised keeruliste olukordade LAHENDAMISEKS.

Kursuse käigus saad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpid paremini lõdvestuma ja ärevusest lahti laskma. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab Sinu suutlikkus püsida valitud teemas, oskad paremini märgata oma harjumuspäraseid mõtte- ja käitumismustreid ning arendad oskuse teadlikult valida, milliste mustritega soovid kaasa minna ja millistest vabaneda.

Kursuse online osalemiseks on vajalik lülitada sisse kaamera või mikrofon, sest kursus on praktiline ja pidev tagasiside aitab omandada uued oskused.


Kursuse toimumisajad
:

15. aprill 18:00-19:30
22. aprill 18:00-19:30
29. aprill 18:00-19:30

Maksumus:

60 EUR – varajase registreerija soodushinnaga piletid saadaval kuni 31. märts 2024
75 EUR – tavahinnaga piletid saadaval kuni kursuse alguseni 15. aprill 2024 kell 18:00.

Koolitaja : Jaanus Viese

Jaanus on üle 25 aasta tegustenud koolitajana õpetades kliendisuhteid, loodusehitust ja inimese sisemaailma korrastamist. Jaanus on litsentseeritud Practical Consciousness õpetaja. Ta on õppinud loodusteadusi ja kasvatusteadust Tallinna Ülikoolis (MSc ) ja töötanud ka waldorfkoolis õpetaja ning koolijuhina.

Jaanus ütleb enda kohta veel: “Olen inimese sisemaailmas toimuva vastu huvi tundnud juba gümnaasiumi ajast saadik. 35 aastat tagasi algasid mu otsingud, kui käisin õppimas meditatsiooni ja Hatha Joogat erinevatel kursustel. Olin ka aktiivne idamaade võitluskunstide harrastaja, ikka selleks, et saada aru kuidas ennast paremini juhtida. Tasapisi õppisin taas avastama enda Tõelist Mina ja seda eristama emotsioonidest ja mõtetest.” Tutvu pikemalt koolitajaga SIIN.

Kursus „Ärevusest priiks“ on välja töötatud Practical Consciousness meetodile tuginedes.

 

📌 Täiendavaks lugemiseks ja kuulamiseks soovitame: