Kursus AVASTA ISEENNAST (5.-8. klassi õpilastele) – suvekursus

Osalustasu 150-180 eurot
Registreeri siin

Praktiline isikliku arengu programm 5.-8. klassi lastele.

See koolitus avardab lapse võimet märgata, mis toimub tema sees ja kuidas see mõjutab tema igapäevaseid tegevusi ja suhteid teiste inimestega. Mõnusas ja pingevabas õhkkonnas õpitakse:

• kuidas oma enesetunnet ja meeleolu ise reguleerida
• tähelepanu hoidmist vajalikul tegevusel
• paremat keskendumisvõimet
• märkama kehapingeid ja emotsioone enda sees
• lõdvestumist ja emotsioonide vabastamist

Koolitused on põnevad ja mängulised. Palju kasutatakse audio-visuaalset materjali õpitava illustreerimiseks. Et õpitu kinnistuks ja muutused saaksid nähtavaks, sisaldab lühike kursus lihtsaid ja põnevaid koduseid ülesandeid.

Kursuse sisu paremaks omandamiseks on tungivalt soovituslik kõik korrad koolitusel osaleda, aga vältimatutel erandjuhtudel on üksikute puudumiste korral võimalus koolituspäeva järelkuulamiseks nädala jooksul.

Kursus toimub:

24. juuli 12:00-15:00 Lilleoru õppekeskuses
26. juuli 12:00-15:00 Lilleorus
28. juuli 12.00-15.00 Lilleorus

14. aug 12:00-14:00 toimub Lilleorus kohapeal kursuse jätkupäev, mil kordame üle kõik õpitud tehnikad.

Koolitaja: Liia Kanemägi

Liia on 5.-8. klasside koolitaja. Ta on lõpetanud EMTA Lavakunstikooli näitlejana ning töötab siiani vabakutselise näitleja ning teatriõpetajana. Ta on aastaid tegelenud rakenduslike teatrivormide uurimise ja praktiseerimisega, sest usub, et teater pakub meile suurepäraseid vahendeid, et õppida tundma elu, milles me elame ja muudab seejuures õppimise huvitavaks ning meeldejäävaks kogemuseks.

Koolitus „Avasta iseennast“ on välja töötatud Ingvar Villido Practical Consciousness meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi.

 

📌 Täiendavaks lugemiseks ja kuulamiseks soovitame: