Veebikursus ÄREVUSEST PRIIKS (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 75 - 90 eurot
Registreeri siin

Võta hetkeks aeg maha ja anna endale võimalus ärevus enda kasuks pöörata. Kõigest 4-5 tunniga omandad tehnikad, mis aitavad sul hallata ja suunata ärevusest tingitud pinget. Lihtsad ja igal ajahetkel kasutatavad harjutused võimaldavad sul edaspidi keskenduda heale sooritusele, mitte muretsemisele ja pingetele.

  • Kursus on LIHTNE. Omandad tehnikad ja aitad ennast ise.
  • Ärevuse või pinge tekkides ning õpitut kasutades, tunned suuremat ENESEKINDLUST.
  • Omandad oskused ja praktilised teadmised keeruliste olukordade LAHENDAMISEKS.

Kursuse käigus saad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpid paremini lõdvestuma ja ärevusest lahti laskma. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab sinu suutlikkus püsida valitud teemas, oskad paremini märgata oma harjumuspäraseid mõtte- ja käitumismustreid ning arendad oskuse teadlikult valida, milliste mustritega soovid kaasa minna ja millistest vabaneda.

Veebikursus toimub kolmapäeviti kell 18.00 – 19.30 kuupäevadel 13.sept, 20.sept ja 27. sept.

Koolitaja: Jaanus Viese

Jaanus teeb koolitusi 9.-12. klassi noortele ning nõustab õpitud teadmiste ja oskuste rakendamisel. Tema põhilised rollid on täna koolitaja ja saviehitaja. Koolitaja staaži on Jaanusel üle 23 aasta.

 

 

 

Kursus ÄREVUSEST PRIIKS on välja töötatud Ingvar Villido Practical Consciousness meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi.

📌 Täiendavaks lugemiseks ja kuulamiseks soovitame: