Tasuta tutvustav tund kursusele AVASTA ISEENNAST – (5.-8. klassi õpilastele)

Osalustasu TASUTA
Registreeri siin

5-osaline isikliku arengu programmi “Avasta iseennast” põhikursus annab 5. – 8.klassi noorele teadmisi oma sisemaailma toimimisest ja juhtimisest. Kursusel õpitakse “nägema oma silmadega” ja “mõtlema oma peaga”, võimaldades noorel muutuda vähem sõltuvaks ahvatlevatest välistest stiimulitest ja negatiivsetest sisemise stressi teguritest. Põhikursuse oluline osa on emotsioonide vabastamise tehnikate omandamine. Kursus on välja töötatud spetsiaalselt noortele tuginedes Ingvar Villido Practical Consciousness meetodile.

Avatud tutvustav tund on sissejuhatus põhikursusele, mille eesmärk on anda noorele võimalus avastada oma sisemaailmas toimuvaid protsesse ning seda, kuidas need tema igapäevast elu mõjutavad.

  • Uurime emotsioonide mõju meie igapäevaelule, tegutsemisele ning suhetele.
  • Mängime mõttega, mida tahaks siin muuta, kui see oleks võimalik.
  • Vaatleme inimese ülesehitust veidi teisiti kui tavaliselt.
  • Tutvume põgusalt kursuse “Avasta iseennast”sisu, ülesehituse, läbiviijate ja toimumiskohaga.
  • Jagame kursuse läbinud noorte tagasisidet sellest, kuidas neil kursuselt saadud teadmistest oma igapäevaelus kasu on olnud.

Avatud tund on oluline põhikursuse osa, kuid on samal ajal avatud kõigile teistele teemast huvitatud noortele. Kohtumise esmane eesmärk on küll anda igale noorele võimalus avastada oma isiklik motiiv põhikursusel osalemiseks, kuid sisaldab palju väärtuslikku ka neile, kes põhikursusel ei jätka.

Avatud tutvustavas tunnis osalemine on TASUTA, kuid vajalik on eelregistreerimine nendele, kes ei ole põhikursusel osalejad. Palun registreeri end avatud tundi SIIN LINGIL!

NB! Avatud tutvustavas tunnis ei pea teistele osalejatele avaldama oma nime ega nägu, arutelus saab osaleda anonüümselt.