Enda emotsioonide ja mõtete juhtimine (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 150
Registreeri siin

„Enda emotsioonide ja mõtete juhtimine“ on praktiline koolitusprogramm, mille fookuses oled just Sina – 9.-12. klassi õpilane. Koolitus on välja töötatud noorte vajadustest lähtuvalt ning suunatud spetsiaalselt Sulle.

See on koolitus, milles saad oma õppimise eesmärgid seada ise. Võid seada eesmärgiks efektiivsuse tõstmise oma õppetöös, aga samuti toetab see koolitus Sind kooliärevuse, meeleolukõikumiste ja enesehinnanguga seotud muredega toimetulekul ning keerulistes suhetes eakaaslastega.

Õpetatavaid enesejuhtimisoskuseid rakendades kasvab Sinu võimekus olla rahulik, püsida valitud teemas ja toimida efektiivselt. Senised õpilased on saanud õpetatavate tehnikate abil vabaks emotsionaalsest vastuseisust mõnede õppeainete või ka õpetajate või klassikaaslaste suhtes.

Et muutused oleksid võimalikud ja märgatavad, sisaldab koolitus arvestatavat hulka isiklikku praktilist tööd nii jälgimisülesannete kui audioharjutustena. Koolituse aluseks on teadmine inimese 5-osalisest ülesehitusest, mis pärineb joogateadusest, ent on vägagi sobiv tänapäeva noorele.

Koolituse käigus õpid:
• keskendumisvõimet paremini kasutama
• emotsioone ja nende mõju märkama
• rahunema, lõdvestuma ja pingetest vabanema
• efektiivselt õppima ja tegutsema

Igaüks saab ainult ise ennast paremaks teha – muutes ennast, muutub ka maailm Sinu ümber.

Kursus toimub:
11:00-15:00 Lilleoru õppekeskuses (12. märts)
18:00-19:30 online (19.märts/26.märts/02.apr/09.apr)
11:00-15:00 Lilleoru õppekeskuses (16. aprill)

Koolitaja: Jaanus Viese

Jaanus teeb koolitusi 9.-12. klassi noortele ning nõustab õpitud teadmiste ja oskuste rakendamisel. Tema põhilised rollid on täna koolitaja ja saviehitaja. Koolitaja staaži on Jaanusel üle 23 aasta.

 

 

 

Koolitus „Enda emotsioonide ja mõtete juhtimine“ on välja töötatud Ingvar Villido Practical Consciousness meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi.