Telli kooli: MINA JUHIN – kursus 9.-12. klassi õpilastele

Osalustasu 1800 eurot
Registreeri siin

Sihtrühm: 9. – 12. klassi õpilased.

Eesmärk: koolitusprogrammi eesmärk on enesejuhtimisoskuseid rakendades suurendada õpilase võimekust olla rahulik, püsida valitud teemas ja toimida efektiivselt. Koolitustel osalejad õpivad vabanema näiteks emotsionaalsest vastuseisust mõnede õppeainete või ka õpetajate või klassikaaslaste suhtes. Samuti toetavad õpetatavad tehnikad õpilasi kooliärevuse, meeleolu kõikumiste ja enesehinnanguga seotud väljakutsetega toimetulekul.

Väljund: Koolitusel õpivad lapsed läbi mänguliste harjutuste tundma iseennast, juhtima ja hoidma oma tähelepanu vajalikul, jälgima enda sisemaailma protsesse, seal üleskerkivaid protsesse. Koolituse lõpufaasis antakse väga konkreetne õpetus, kuidas toimida mitteasjakohaste emotsioonidega ja distantseeruda häirivatest mõtetest.

Koolituse käigus õpitakse:

  • keskendumisvõimet paremini kasutama
  • emotsioone ja nende mõju märkama
  • rahunema, lõdvestuma ja pingetest vabanema
  • efektiivselt õppima ja tegutsema

Grupi suurus: kuni 20 õpilast (iga lisanduv inimene 150 eurot)

Koolituse pikkus: 8 x 90 min. Näiteks kord nädalas inimeseõpetuse või psühholoogia tunni ajal või valikkursusena.

Koolituse aeg: kokkuleppel

Koolitajad: Marika Aalja või Jaanus Viese

Marika on õpetaja ja koolitajana töötanud üle 30 aasta. Ta on koolitanud ja nõustanud üle 300 kooli ja lasteaia. Igapäevaselt töötab ta põhikooli direktorina ja on Tuleviku Hariduse SA juhataja.

 

 

 

Jaanus teeb koolitusi 9.-12. klassi noortele ning nõustab õpitud teadmiste ja oskuste rakendamisel. Tema põhilised rollid on täna koolitaja ja saviehitaja. Koolitaja staaži on Jaanusel üle 23 aasta.

 

 

 

Koolitus „MINA juhin“ on välja töötatud Ingvar Villido Practical Consciousness meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi.