VEEBIKOOLITUS: Ärevusest priiks (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 60 - 95 eurot
Registreeri siin

Võta hetkeks aeg maha ja anna endale võimalus ärevus enda kasuks pöörata. Kõigest 4-5 tunniga omandad tehnikad, mis aitavad sul hallata ja suunata ärevusest tingitud pinget. Lihtsad ja igal ajahetkel kasutatavad harjutused võimaldavad sul igal ajahetkel keskenduda heale sooritusele, mitte muretsemisele ja pingetele.

  • Koolitus on LIHTNE. Omandad tehnikad ja aitad ennast ise.
  • Ärevuse või pinge tekkides ning õpitut kasutades, tunned suuremat ENESEKINDLUST.
  • Omandad oskused ja praktilised teadmised keeruliste olukordade LAHENDAMISEKS.

Koolituse käigus saad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpid paremini lõdvestuma ja ärevusest lahti laskma. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab sinu suutlikkus püsida valitud teemas, oskad paremini märgata oma harjumuspäraseid mõtte- ja käitumismustreid ning arendad oskuse teadlikult valida, milliste mustritega soovid kaasa minna ja millistest vabaneda.

Veebikoolitus toimub: 24.01, 31.01 ja 07.02 kell 18.00 – 19.30 kolmel järjestikusel teisipäeva õhtupoolikul.

Iga koolituse järel toimub soovijatele lisapraktika (30 min), kus juhendajate kaasabil saab õpitud tehnikaid kinnistada.

Koolitajad: Marika Aalja või Jaanus Viese

Marika on õpetaja ja koolitajana töötanud üle 30 aasta. Ta on koolitanud ja nõustanud üle 300 kooli ja lasteaia. Igapäevaselt töötab ta põhikooli direktorina ja on Tuleviku Hariduse SA juhataja.

 

 

Jaanus teeb koolitusi 9.-12. klassi noortele ning nõustab õpitud teadmiste ja oskuste rakendamisel. Tema põhilised rollid on täna koolitaja ja saviehitaja. Koolitaja staaži on Jaanusel üle 23 aasta.

 

 

Koolitus „Ärevusest priiks“ on välja töötatud Ingvar Villido Practical Consciousness meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi.