Veebikursus ÄREVUSEST PRIIKS! (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 60 - 90 eurot
Registreeri siin

Võta hetkeks aeg maha ja anna endale võimalus ärevus enda kasuks pöörata. Kõigest 4-5 tunniga omandad tehnikad, mis aitavad sul hallata ja suunata ärevusest tingitud pinget. Lihtsad ja igal ajahetkel kasutatavad harjutused võimaldavad sul igal ajahetkel keskenduda heale sooritusele, mitte muretsemisele ja pingetele.

  • Koolitus on LIHTNE. Omandad tehnikad ja aitad ennast ise.
  • Ärevuse või pinge tekkides ning õpitut kasutades, tunned suuremat ENESEKINDLUST.
  • Omandad oskused ja praktilised teadmised keeruliste olukordade LAHENDAMISEKS.

Kursuse käigus saad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpid paremini lõdvestuma ja ärevusest lahti laskma. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab sinu suutlikkus püsida valitud teemas, oskad paremini märgata oma harjumuspäraseid mõtte- ja käitumismustreid ning arendad oskuse teadlikult valida, milliste mustritega soovid kaasa minna ja millistest vabaneda.

Veebikursus toimub: 25.09, 02.10 ja 09.10 kell 17.00 – 18.30 kolmel järjestikusel kolmapäeva õhtupoolikul.

Koolitaja : Jaanus Viese

 Jaanus on üle 25 aasta tegustenud koolitajana õpetades kliendisuhteid, loodusehitust ja inimese sisemaailma korrastamist. Jaanus on litsentseeritud Practical Consciousness õpetaja. Ta on õppinud loodusteadusi ja kasvatusteadust Tallinna Ülikoolis (MSc ) ja töötanud ka waldorfkoolis õpetaja ning koolijuhina.

Jaanus ütleb enda kohta veel: “Olen inimese sisemaailmas toimuva vastu huvi tundnud juba gümnaasiumi ajast saadik. 35 aastat tagasi algasid mu otsingud, kui käisin õppimas meditatsiooni ja Hatha Joogat erinevatel kursustel. Olin ka aktiivne idamaade võitluskunstide harrastaja, ikka selleks, et saada aru kuidas ennast paremini juhtida. Tasapisi õppisin taas avastama enda Tõelist Mina ja seda eristama emotsioonidest ja mõtetest.” Tutvu pikemalt koolitajaga SIIN.