Veebikursus PRACTICAL CONSIOUSNESS I: SELGUS & II: EMOTSIOONID – Koolitaja: Marika Aalja

Osalustasu 290 eurot
Registreeri siin

Marika puutub igapäevaselt tihedalt kokku nii laste, noorte kui ka õpetajate ja lapsevanematega ja tänu sellele teab ta hästi, mis on kellegi peamised rõõmud ja mured, ootused ja lootused, hirmud ja takistused. Spetsiaalselt lapsevanematele kohandatud Practical Consciousness I kursuse: SELGUS ja II kursuse: EMOTSIOONID viib läbi Marika Aalja, kes on juba 30 aastat olnud õpetaja ja ligi 20 sellest ka koolijuht. Tuleviku Hariduse SA juhatuse liikmena veab ta eest Practical Consciousness koolidele, õpetajatele ja õpilastele mõeldud programme ning mõju-uuringute läbiviimist.

Me võime küll inimestena igaüks tegutseda täiesti erinevatel erialadel, kuid lapsevanematena on meie väljakutsed ja komistuskivid üsna sarnased. Marika jagab enda hiljutist kogemust olukorrast, kus temal endal Practical Consciousness kursustel õpitud oskustest kasu on olnud:

“Kui ma vaatan ärevana oma 3-aastasele lapselapsele otsa, siis muutub ka tema ärevaks. See on minu tõeline õppimiskoht. Minu jaoks on nii oluline olla hea vanaema. Ärevuse emotsioon, millega kaasneb tavapäraselt mõte, et ma ei ole piisavalt hea vanaema või midagi sellist, juhib mu tegutsemist. Laps tajub seda kohe. Ca 10 sekundit võtab nimetatud kursusel õpetatava tehnika kasutamine aega ja saan siis heasoovlikult ning rõõmsalt oma lapselapsele läheneda. Mu armsa lapselapse kogu olemus kajab mulle sedasama heasoovlikkust ja rõõmsust vastu.”

Registreeri kursusele Practical Consciousness lehel.

Kursus toimub veebikoolitusena. Kursuse neli põhipäeva toimuvad 18. ja 19.novembril ning 25. ja 26. novembril kell 10.00-14.00 ja kursuse jätkupäev tehnikate kordamiseks ning küsimusteks 9. detsembril kell 17.30-21.30

Küsimuste korral palun võta ühendust:

Marika Aalja

Marika.Aalja@tervikharidus.ee
+372 512 4183