Kursus “MINA JUHIN ENDA ELU!” (9.-12. klassi õpilastele)

Osalustasu 120-180 eurot
Registreeri siin

Kui suudaks ometigi selle matemaatika ülesande ära lahendada! Ei tea, millal Ralf külla tuleb? Ma ei viitsi seda raamatut lõpuni lugeda, see on nii igav! Kas sobiks see sädelev topp nende pükstega? Millal see sõda küll ükskord lõppeb? Nii palav on! Millest küll seda esseed kirjutada? Tahaks krõpse…chekin korra Instat…Mul ei ole mitte ühtegi normaalset ideed! Läheks hoopis trenni…

Kas tuleb tuttav ette? Oleks vaja see kooliasi ära teha aga ei suuda keskenduda, kuna peas käib üks lõputu mõtete virrvarr. See tekitab see juba kerget paanikat, sest Sa ju tead, et raiskad oma väärtuslikku aega. Mida on ju juba niigi vähe!

Kui saaks ometigi need segavad mõtted pausile panna ja kiirelt oma kooliasjad ärateha ! Aega läheks tunduvalt vähem kui tavaliselt. Vahel oled ju tundnud kuidas tõeliselt keskendudes aeg lausa lendab ja asjad saavad hästi tehtud.

Hea uudis on see, et on olemas täiesti praktilised tehnikad, mida õppides saab tunduvalt parandada oma keskendumisvõimet! On võimalik õppida ise oma elu juhtima!

Kursusel “MINA JUHIN ENDA ELU!” Sa õpid:

  • märkama, kus tekivad meie emotsioonid
  • kõrvalt kuulma enda mõtteid
  • tähelepanema kus asub Sinu fookus igapäevaselt
  • vabanema negatiivsetest emotsioonidest, mis järgmine kord sarnases olukorras ei käivitu enam
  • vaigistama isetekkivaid mõtteid.
  • oma hirmuenergiat tundma ja kasutusele võtma
  • ise oma iseloomu muutma kaotades häirivad emotsioonid
  • oma elu ise juhtima

Kursuse toimumisaeg:

Kursus Toimub pühapäeviti. Kursuse esimene ja viimane kohtumine toimub Lilleoru õppekeskuses (Aruvalla küla, Rae vald). Vahepealsed 4 kohtumist toimuvad Zoomi internetikeskkonnas.

24. märtsil 11:30-15:00 Lilleoru õppekeskuses
31. märtsil 18:00-19:30 online
7. aprillil 18:00-19:30 online
14. aprillil 18:00-19:30 online
21. aprillil 18:00-19:30 online
5. mail 11:30-15:00 Lilleoru õppekeskuses

Kursuse online osalemiseks on vajalik lülitada sisse kaamera või mikrofon, sest kursus on praktiline ja pidev tagasiside aitab omandada uued oskused.

 

Koolitaja : Jaanus Viese

 Jaanus on üle 25 aasta tegustenud koolitajana õpetades kliendisuhteid, loodusehitust ja inimese sisemaailma korrastamist. Jaanus on litsentseeritud Practical Consciousness õpetaja. Ta on õppinud loodusteadusi ja kasvatusteadust Tallinna Ülikoolis (MSc ) ja töötanud ka waldorfkoolis õpetaja ning koolijuhina.

Jaanus ütleb enda kohta veel: “Olen inimese sisemaailmas toimuva vastu huvi tundnud juba gümnaasiumi ajast saadik. 35 aastat tagasi algasid mu otsingud, kui käisin õppimas meditatsiooni ja Hatha Joogat erinevatel kursustel. Olin ka aktiivne idamaade võitluskunstide harrastaja, ikka selleks, et saada aru kuidas ennast paremini juhtida. Tasapisi õppisin taas avastama enda Tõelist Mina ja seda eristama emotsioonidest ja mõtetest.”

Loe pikemalt Jaanuse kohta SIIT.