Eksamipalavikust priiks (9.-12. klassi õpilane)

Osalustasu 75 eurot

Veebikoolitus kuni 19-aastastele noortele, kus õpitakse vabanema nii eksami edukat sooritamist segavatest tunnetest kui mõtete poolt tekitatud segavast „mürast“.

OLED LÕPUKLASSI ÕPILANE?

Läheneb kevadine eksamipalavik. Lõpueksamid ja sisseastumiskatsed – mida päev edasi, seda intensiivsemaks ja pöörasemaks läheb eksamiralli.

STOPP!

Võta hetkeks aeg maha ja anna endale võimalus eksamipalavik enda kasuks pöörata. Kõigest 4-5 tunniga omandad tehnikad, mis aitavad sul hallata ja suunata ärevusest tingitud pinget. Lihtsad ja igal ajahetkel kasutatavad harjutused võimaldavad sul eksami ajal keskenduda heale sooritusele, mitte selle üle muretsemisele.

Koolitus on LIHTNE. Omandad tehnikad ja aitad ennast ise.
Eksameid sooritades ja õpitut kasutades, tunned suuremat ENESEKINDLUST.
Omandad oskused ja praktilised teadmised keeruliste olukordade LAHENDAMISEKS.

Kursuse käigus omandad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpid paremini lõdvestuma ja ärevusest lahti laskma, mistõttu suudad tõhusamalt nii eksamiteks valmistuda kui ka neid sooritada. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab sinu suutlikkus püsida valitud teemas, oskad paremini märgata oma harjumuspäraseid mõtte- ja käitumismustreid ning arendad oskuse teadlikult valida, milliste mustritega soovid kaasa minna ja millistest vabaneda.

Iga kursuse järel toimub soovijatele lisapraktika (30 min), kus juhendajate kaasabil saab õpitud tehnikaid kinnistada.

Kursuse läbiviijateks on Marika Aalja (Ivandi) või Jaanus Viese.

Marika on juba aastakümneid aidanud õpilasi eksamiärevusega toime tulemises. Ta omab koolitaja-konsultandi kvalifikatsiooni. Igapäevaselt töötab ta põhikooli direktorina ja on Tuleviku Hariduse SA juhataja.

Jaanus on hinnatud noorte koolitaja ja motivatsioonikõneleja. Jaanus omab loodusteaduste magistrikraadi ning ta on keskendunud jätkusuutliku eluviisi koolitamisele ja levitamisele.

Kursus „Eksamipalavikust priiks!“ on välja töötatud Ingvar Villido Practical Consciousness (endise nimega Teadlik Muutuse Kunst) meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi ja leiab järjest suuremat kandepinda üle maailma.